Yorgan yıkama artık dert değil. Bırakın yorganlarınızı  biz yıkayalım. Fabrikamızda bunun için bulunan 20 kğ makinalarımız da yüzde yüz temizlenmiş ve bakterilerden arınmış olarak evinize teslim edelim.

Ziynet Halı Yıkama olarak hijyenden taviz vermeyen firmamız, yorgan Yıkama hizmeti vermektedir. Yorganlar bilindiği gibi cildimizle, vücudumuzla temas eden, sıklıkla kullandığımız eşyalarımızdır, dolayısıyla hijyen en önemli faktör olmaktadır.

Hijyen bir ortamda yıkanması ve kurutulması gerekmektedir. Bahsettiğimiz Battaniye, elyaf yorganlar, yün yorganlar, pamuklu yorganlar ve saten yorganlarınız özel olarak bu iş için üretilmiş makineler ile yıkanmaktadır.

Battaniye ve Yorgan türevlerine kullandığımız yıkama şampuanları tamamen bitkisel olup sadece yorgan ve battaniyeler türleri içindir. Yorganlarda şampuan dışında kumaşın tazeliğini koruması için yumuşatıcı uygulanmaktadır.

Yorgan yıkandıktan sonra kapalı kurutma alanımızda kurutulmaktadır ve son işlem olan paketleme işleminden hemen sonra sizlere ücretsiz servisimiz ile teslimatı yapılmaktadır.

Yorgan Yıkama Başta Hijyen ve Uzmanlık Gerektirir, Firmamızdan Bilgi Almadan Battaniye ve Yorganlarınızı Yıkatmayınız…

Değerli müşterilerimiz, 20 yılı aşan süredir, firmamız, İstanbul Avrupa yakası  tüm ilçelerinde temizlik sektöründe ki liderliğini sürdüren, işini özveriyle yapan kurumsal bir temizlik şirketidir. Fabrikamızda, başta tüm halı türleri olmak üzere, perde, koltuk, yorgan, battaniye, yastık, yatak gibi aklınıza gelebilen tüm ev tekstil ürünlerinin temizliğini yapmaktadır. Vizyon halı temizlik firmamızı arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bahçelievler Halı Yıkama 


Bakırköy Halı Yıkama 


Başakşehir Halı Yıkama 


Bayrampaşa Halı Yıkama 


Esenler Halı Yıkama


Eyüpsultan Halı Yıkama


Fatih Halı Yıkama


Habipler Halı Yıkama


Gaziosmanpaşa Halı Yıkama 


Güngören Halı Yıkama


Küçükçekmece Halı Yıkama 


Sultangazi Halı Yıkama  


Zeytinburnu Halı Yıkama